Tel/Whatsapp: +86 15005204265

Wszystkie kategorie
Rozwiązanie

Rozwiązanie dla całego szpitala

OIOM jest ostatnią obroną ratującą życie. Przed opiekunami na co dzień stoi wiele wyzwań. Złożoność sytuacji pacjentów, duże obciążenie pracą, szybka reakcja w nagłych przypadkach i trudności w zarządzaniu lekami – wszystko to prowadzi do ogromnych zagrożeń dla bezpieczeństwa pacjentów.

Rozwiązanie IT PMS-Connect stanowi uniwersalną platformę centralnego monitorowania, która integruje ze sobą przyłóżkowe urządzenia medyczne, wykorzystując standardowy interfejs do połączenia ze szpitalnym systemem informatycznym. Może zoptymalizować przebieg pracy klinicznej, poprawić wydajność, zwiększyć bezpieczeństwo pacjentów, pomóc opiekunom w łatwym radzeniu sobie z różnymi wyzwaniami i zapewnić bezpieczeństwo pacjenta.

 • Misja
  Okresowe rozproszone monitorowanie skoncentrowane na pacjencie

  PMS-Connect obsługuje rozproszone monitorowanie skoncentrowane na pacjencie. Lekarze mają dostęp do danych ze wszystkich urządzeń przy łóżku pacjenta (takich jak zintegrowany respirator z monitorem pacjenta, pompy infuzyjne) i otrzymują informacje w formie krzywych na całym oddziale, w budynku szpitala, a także zdalnie, w dowolnym miejscu i czasie. PMS-Connect może pomóc lekarzom szybko reagować na dane, pomagając chronić bezpieczeństwo pacjentów.

 • Wizja
  Doświadczenie użytkownika ulepszone dzięki wiodącym technologiom

  Dzięki najnowocześniejszej technologii ekranowej monitory pacjenta Periodmed zapewniają wyraźne, wielokolorowe, wielkoformatowe wyświetlacze, dzięki którym użytkownicy mogą jednym rzutem oka przechwytywać i przeglądać informacje. Dzięki obsłudze wielodotykowej użytkownicy mogą szybko i łatwo sterować monitorem oraz przeglądać dane pacjenta.

 • Wartości
  Kompleksowa integracja, wysoka jakość diagnostyki i leczenia

  Rozwiązanie IT PMS-Connect, zawsze skupione na pacjencie, łączy urządzenia przyłóżkowe, takie jak wentylatory i pompy infuzyjne, z systemem monitorowania i organicznie integruje dane z tych urządzeń. Dostarczane są aplikacje kliniczne oparte na integracji danych, aby pomóc personelowi medycznemu poprawić jakość diagnozy i leczenia.

Dostęp do danych w dowolnym miejscu i czasie, większe bezpieczeństwo pacjenta

PMS-Connect obsługuje rozproszone monitorowanie skoncentrowane na pacjencie. Lekarze mogą uzyskać dane i przebiegi wszystkich urządzeń przyłóżkowych pacjentów (zintegrowany respirator z monitorem pacjenta, pompy infuzyjne itd.) w każdym miejscu oddziału, w obrębie szpitala i poza nim, w dowolnym miejscu i czasie. Może pomóc lekarzom szybko reagować i zapewnić bezpieczeństwo pacjentów.


Produkty na gorącą sprzedaż

Gorące kategorie